Zaawansowany kurs survivalowy to zbiór umiejętności i możliwości osób do przetrwania w ciężkich i niekorzystnych warunkach. Kursy odbywają się w różnych miejscach na terenie powiatu lubaczowskiego, gminy Horyniec Zdrój.

Dla kogo Kurs przetrwania?

  • Miłośników survivalu
  • Mężczyzn którzy interesuje się szkołą przetrwania i chcieliby się jej nauczyć
  • Przyjacielela, który chciałby sprawdzić swoje umiejętności w dzikim terenie

Kurs przetrwania

Kurs przetrwania organizowany jest w dzikim terenie, dzięki czemu uczestnik wczuje się w rolę jaką będzie musiał odegrać podczas szkolenia. Kurs realizowany jest w grupach pod przewodnictwem instruktora, który będzie prezentował tajniki przetrwania. Uczestnicy nauczą się takich rzeczy jak: założyć obóz, rozpalić ogień, czytać mapy, wiązać węzły, znaleźć pożywienie itp. Survival to przede wszystkim sztuka przetrwania w ekstremalnych warunkach poza cywilizacją, ale także walka ze swoimi słabościami. Kurs zaawansowany skierowany jest przede wszystkim do osób, które mają podstawowe pojęcie o technikach survivalu, jednakże każdy jest mile widziany i może liczyć na pomoc kadry.

Kadra instruktorska

Instruktor prowadzący działania survivalowe ukończył między innymi kursy w zakresie ratownictwa medycznego, posiada duży zasób wiedzy w zakresie survivalu oraz bardzo dobra znajomość terenu w którym prowadzi szkolenia.

 

Nasze szkolenia posiadają stosowne ubezpieczenia oraz są organizowane i prowadzone na najwyższym poziomie z myślą o zadowoleniu klientów.

 

Ceny za szkolenia ustalane są indywidualnie w zależności od wielkości grupy, ilości dni szkoleniowych, wyposażenia oraz wymagań grupy.

 

Napisz do nas a my zorganizujemy dla ciebie szklenie survivalowe szyte na miarę Twoich potrzeb.  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.