Zielona taktyka 8h (1 dzień) – Lubaczów, powiat lubaczowski, Horyniec Zdrój

Survival militarny to szkolenie militarne, które umożliwia wcielenie się w rolę prawdziwego komandosa.

 

PRZYKŁAD;

Survival obejmuje:

  • Ćwiczenia z mowy niewerbalnej – uczestnicy poznają język komandosów. Techniki komunikacji niewerbalnej to element, który umożliwi porozumiewanie się bez głosu w późniejszej części.
  •  Zasady poruszania się formacji wojskowych – uczestnicy poznają podstawowe formacje patrolowe, pozwalające sprawnie poruszać się oraz komunikować (za pomocą znaków). Uczestnicy zostaną uświadomieni jak istotny jest uporządkowany system poruszania się i wydawania poleceń - zarówno dla całych batalionów wojsk jak i małych, choćby 4 – osobowych grup zapoznawczych.
  •  Ćwiczenia w zakresie nawigacji – uczestnicy otrzymują mapy topograficzne terenu, na którym odbywa się spotkanie. Następnie poznają wszelkie znaki topograficzne znajdujące się na mapie. Kolejnym punktem jest sprawdzenie w praktyce czy każdy z uczestników jest w stanie poprowadzić zespół do celu – orienteering.
  •  Patrol – a podczas niego reakcja na kontakt, zrywanie kontaktu

 

Szczegółowe zagadnienie survivalu militarnego opracowujemy i dostosowujemy do danej grupy szkoleniowej, biorąc wiele czynników pod uwagę między innymi (porę roku, wiek, wymagania itp).

 

Napisz do nas podaj wielkość grupy, wiek uczestników, oczekiwania, termin itp. Ustalimy dla Ciebie najlepszy program szkolenia oraz cenę. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez moduł CENTRUM USŁUG SZKOLENIOWYCH